Başarılarımız

Başarılarımız

TEVİTÖL

21 Nisan 2022

Kasım 2021’de Southern Illinois Üniversitesi (SIU) ve Singapur Uluslarası Uzmanlık Yarışmaları Merkezi (SIMCC) işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Amerikan Matematik Olimpiyatları’na katılan öğrencilerimizden Hüseyin Arda Aksoy (’22) altın madalya; Berra Doğan (’22), Kadir Hanbaba (’24), İdil Doğa Türkmen (’24) ve Ezgi Meriç (’24) bronz madalya almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve öğretmenimiz Sevgül Çevik’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Metnin Devamı
19 Nisan 2022

MUN Kulübü olarak 12-15 Nisan tarihinde Robert Kolej MUN (RCIMUN) etkinliğinde yer aldık. Konferans, “Crises as Catalysts: Navigating Adversities in the Information Age” (Değişime Neden Olan Krizler: Bilgi Çağında Güçlükleri Aşmak) teması ile online olarak düzenlenmiştir. MUN Kulübü olarak toplam 3 komitede 8 MUN öğrencimizle bu temaya katkıda bulunduk.

Metnin Devamı
09 Nisan 2022

Okulumuz 11.sınıf öğrencilerinin tamamı İngilizce Proje-temelli öğrenme dersi kapsamında, WorldDenver tarafından düzenlenen World Affairs Challenge (WAC) uluslararası yarışmaya katılmışlardır. Birleşmiş Milletlerin Kalkınma Hedefleri doğrultusunda, öğrencilerimizin sundukları sürdürülebilir yaratıcı projelerden finale kalan 5 takımımızdan 2’si finalde iki farklı kategoride dünya üçüncüsü oldular.

Metnin Devamı
10 Ocak 2022

Öğrencilerimiz; Simra Kaytan, Zehra Elif Günday, Ali Koç, Arda Kutay, Deren Lokmanoğlu ve Bengisu Çonoğlu Özel Sezin Okullarının düzenlemiş olduğu ‘’Gelecekte Meslekler’’ temalı 12. Fütürist Senaryo Yarışması’na katıldılar. Hazırladıkları senaryo ve performanslarıyla en iyi içerik ödülünü aldılar. Öğrencilerimizi tebrik eder, emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Our students Simra Kaytan, Zehra Elif Günday, Ali Koç, Arda Kutay, Deren Lokmanoğlu and Bengisu Çonoğlu participated in the 12th Futurist Scenario Competition themed "Future Professions" and organized by the Sezin Schools. They won the best content award with their scripts and performances. Congratulations to our students and our teachers who contributed.
 

Metnin Devamı

Güncel gelişmeler için e-bültenimize katılın.

© TEVİTÖL 2022 - Tüm hakları gizlidir.