Başarılarımız

Başarılarımız

TEVİTÖL

21 Nisan 2022

Kasım 2021’de Southern Illinois Üniversitesi (SIU) ve Singapur Uluslarası Uzmanlık Yarışmaları Merkezi (SIMCC) işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Amerikan Matematik Olimpiyatları’na katılan öğrencilerimizden Hüseyin Arda Aksoy (’22) altın madalya; Berra Doğan (’22), Kadir Hanbaba (’24), İdil Doğa Türkmen (’24) ve Ezgi Meriç (’24) bronz madalya almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve öğretmenimiz Sevgül Çevik’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Metnin Devamı
19 Nisan 2022

MUN Kulübü olarak 12-15 Nisan tarihinde Robert Kolej MUN (RCIMUN) etkinliğinde yer aldık. Konferans, “Crises as Catalysts: Navigating Adversities in the Information Age” (Değişime Neden Olan Krizler: Bilgi Çağında Güçlükleri Aşmak) teması ile online olarak düzenlenmiştir. MUN Kulübü olarak toplam 3 komitede 8 MUN öğrencimizle bu temaya katkıda bulunduk.

Metnin Devamı
09 Nisan 2022

Okulumuz 11.sınıf öğrencilerinin tamamı İngilizce Proje-temelli öğrenme dersi kapsamında, WorldDenver tarafından düzenlenen World Affairs Challenge (WAC) uluslararası yarışmaya katılmışlardır. Birleşmiş Milletlerin Kalkınma Hedefleri doğrultusunda, öğrencilerimizin sundukları sürdürülebilir yaratıcı projelerden finale kalan 5 takımımızdan 2’si finalde iki farklı kategoride dünya üçüncüsü oldular.

Metnin Devamı
12 Ocak 2022

Robotik Kulübümüz HEXAGON, Bu Sezonun İlk VRC Turnuvasına Katıldı!8-9 Ocak 2022 tarihlerinde Küçükçekmece Belediyesi ve Eğitimde İnovasyon Derneği işbirliği ile VEX Robotics Off-Season Turnuvası düzenlendi.Okulumuzun robotik kulübü HEXAGON bu turnuvaya iki takım olarak katıldı ve iki takımımız da finalde yer aldı. Mentör öğretmenimiz İsmail Hakkı Ergüven'in özverili çalışmalarından dolayı kulübümüz HEXAGON, “En İyi Mentör Öğretmene Sahip Takım” ödülünü almaya hak kazanmıştır.Bu süreçte emek sarf eden başta kulüp kaptanlarımız Yaman Ateş Ünal ve Efe Görmüş olmak üzere tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, kulübümüze sonraki yarışmalarında başarılar diliyoruz. Our Robotics Club, HEXAGON, Participated in the First VRC Tournament of This Season!VEX Robotics Off-Season Tournament was held on the 8th and 9th of January with the cooperation of Küçükçekmece Municipality and Education Innovation Association.Our school's robotics club, HEXAGON, participated in this tournament with two teams and both of our teams took part in the finals . The club supervisor, İsmail Hakkı Ergüven, was awarded the “Team with the Best Mentor Teacher” for his devoted work.We would like to thank all our the HEXAGON club students, especially our club captains Yaman Ateş Ünal and Efe Görmüş, who have made great efforts in this process, and wish our club success in next competitions.  
 

Metnin Devamı

Güncel gelişmeler için e-bültenimize katılın.

© TEVİTÖL 2022 - Tüm hakları gizlidir.