Haberler

Haberler

TEVİTÖL

07 Ocak 2022

Okulumuz kulüplerinden TEVİTÖL Doğa ve Çevre Kulübü kampüsümüzde bu kez öğretmenlerimiz anısına ağaç dikme etkinliği organize etti. Her öğretmen kendi ağacını dikip, isimliğini takarken kulüp öğrencilerimiz ise öğretmenlerimize yardımcı oldular.
 
Bu keyifli deneyim için başta kulüp öğrencilerimize ve etkinliğe katılan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Metnin Devamı
15 Nisan 2022

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Bölümü liderliğinde, TEVİTÖL sanat kulüpleri, 15 Nisan Dünya Sanat Günü kapsamında bir video hazırladı.

Ülkemizde 10 yılı aşkın süredir 15 Nisan’da kutlanan Dünya Sanat Günü’ne TEVİTÖL öğrencileri tarafından dikkat çekildi. Okulumuz 12. sınıf öğrencilerinden Hüseyin Arda Aksoy, hazırladığı video ile okulun uzun zamandır süregelen birçok sanat kulübünün aktivitelerini derledi.

Metnin Devamı
13 Nisan 2022

7 Nisan Perşembe günü 12. sınıf IB Visual Arts dersi öğrencilerimiz Zeynep Sunay, İpek Kasap, Gülmira Yertürk, Zeren Ceyda Çalışal, Ümran Zeynep Bakar ve Simra Kaytan iki yıllık çalışmalarını Bilginer Kültür Sanat Merkezi ( BKSM ) fuaye alanında sergilediler. Öğrencilerimize başarılar diler, emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Metnin Devamı
06 Nisan 2022

Okulumuzda her ay düzenli olarak Fotoğrafçılık Kulübü tarafından gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasının Mart ayı teması ''Terk'' olarak belirlenmişti. Öğretmen ve öğrencilerimizin katılım gösterdiği yarışmanın mansiyon ödülünü 10. sınıflardan Ahsen Aysel, teknik ödülünü 9. sınıflardan Nehir Adıgüzel ve yaratıcılık ödülünü ise müdür yardımcımız Saygın Gücüm almaya hak kazandı. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Metnin Devamı

Güncel gelişmeler için e-bültenimize katılın.

© TEVİTÖL 2022 - Tüm hakları gizlidir.